Gümüş File Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı

Stilbu Stilbu

Yeni Ürün

Gümüş File Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı Genişlet

Suni Deri
El yapımı
12 cm topuk yüksekliği
Standart ayak ÖLÇÜLERİNDE test edilmiştir

Daha Fazla Detaylar

Dikkat: Stoktaki son ürün!

99 TL

169 TL

Merhaba, 08:00 ile 00:00 saatleri arasında yardımcı olabiliriz..

Suni Deri
El yapımı
12 cm topuk yüksekliği
Standart ayak ÖLÇÜLERİNDE test edilmiştir

Stiletto Gümüş File

Gümüş rengi, file tarzında, suni deriden ve el yapımı bir ürün olan bu ayakkabı modeli ile yaz aylarında ayrıcalıklı şık olmanın tadını çıkaracaksınız.

12 cm topuk yüksekliği ve standart ayak numara ölçülerinde olan bu ürün ister kot pantolonla isterseniz klasik kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir ürün olmakla beraber gündüz ve gece kullanıma uygun bir ürün olmasıyla da yaz aylarında kurtarıcınız olacağı kesindir. Ürün ayrıca gümüş rengi ile sunduğu avantajı da göz ardı etmemek gerek, gümüş renginin her renkle uyumu bu modelin sizin için vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yerini almasına kolaylık sağlayacaktır. File tarzı olması ayrı bir şıklık ve incelik katmakla beraber sıcak yaz günlerinde kullanımda kolaylık sağlayacaktır. Ayakkabının ergonomik ve rahat olması size gün içinde şıklık la beraber rahatlığı da bir arada sunması ayrı bir güzel tarafı. El yapımı olan bu ayakkabı modeli el işçiliği olarakta kalitesinden ve görüntü şıklığından ödün vermeden size kullanım kolaylığı sağlayacağı ayrı bir husustur. Modelin şıklığı gece göz kamaştırırken gündüzleri ise her yerde ister gezmede, ister işyerinizde gün içi şıklığınıza bir ayrıcalık olarak katılır. En önemli hususlardan biri de sıcak havalarda file yapısı dolayısıyla ayaklarınızın terlemesini önleyecek ve size ferahlıkla beraber sağlıklı bir kullanım sağlayacaktır. Ergonomik yapısı ile ayaklarınız rahat edeceğinden tercih edilen modeller arasında olacaktır.

Bu sezon vazgeçilmez bir parça olarak dolaplarda yerini alacak olan bu model bu yazın trendleri arasında da yerini çok zorlanmadan alacaktır. Ayakkabı denince önce rahatlık sonra işlevsellik ve sonrada şıklık ayrı ayrı önemli olan hususlardır ki bu modelde bu seçenekleri size tek alternatif altında sunan bu gümüş renk stiletto denemeye değer ve kullanışlı bir modeldir.

Bu ayakkabı ilginizi çekmedi mi? STİLETTO GÜMÜŞ SPLASH AYAKKABI modelini inceleyebilirsiniz.