Bordo File Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı

Stilbu Stilbu

Yeni Ürün

Bordo File Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı Genişlet

Renk/detay:Bordo File

kalıp:Standart Ayak Ölçülerinde 

Test Edilmiştir

üretim/yeri İzmir Stilbu Üretim

topuk yüksekligi: 12cm

platform yüksekliği:Yok

taban: Jurdan Taban

Daha Fazla Detaylar

99 TL

169 TL

Renk/detay:Bordo File

kalıp:Standart Ayak Ölçülerinde 

Test Edilmiştir

üretim/yeri İzmir Stilbu Üretim

topuk yüksekligi: 12cm

platform yüksekliği:Yok

taban: Jurdan Taban

Stiletto Bordo File

Şık bayanların tercihi, son zamanlarda çok moda olan stilettolar. Çok rahat bir ayakkabı sayılmaz. Ama rahat bir şekilde kullananların sayısı çok fazladır. Zarif bir ayakkabı çeşidi stilettolar. Her zaman kullanmasanız da, her bayanın ayakkabı dolabında olması gereken bir modeldir. Ayakkabıda rahatlığı tercih edenlerden olabilirsiniz ama mutlaka özel bir yemeğe, yakın bir arkadaşınızın nikâhına ya da işyerinin kokteyline katılırken, isteseniz de istemeseniz de şık olmak zorunda kalırsınız. Yazıyı okumaya devam ederseniz size bu konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Şık bir restoranda güzel bir akşam yemeğine davetlisiniz. Şık bir abiye elbisenin altına zarif bir stiletto düşünüyorsunuz ama bulamadınız. O zaman size https://stilbu.com/tr/stiletto-ayakkabi-modelleri/33-stiletto-bordo-file.html adresindeki siteyi ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Bordo renkli file model bir stiletto göreceksiniz. Ayakkabının görselini incelediğiniz de, 12 cm yüksekliğinde, suni deriden imal edilmiş, el yapımı bu stilettoya bayılacaksınız. Söylemezsem olmaz diye düşünüyorum. Fiyatıda oldukça ekonomik bir ayakkabı. File modeli olduğu için yazın kullanmayı tercih edin. Standart ayak ölçülerinde test edilmiş bir ayakkabı olduğuna gerek yoktur herhalde ama gene de söyleyeyim dedim. File detaylar bu sezon birçok ayakkabı modelinde kullanılmakta. File sizi modelde bir ayakkabıyı sadece abiyelerle değil, klasik pantalonlarınızla, dar paça bir jean pantolon ile de kombinleyin. Görüntüden memnun kalacaksınız.

Stilettolar bu sezon oldukça trend olan bir ayakkabı modeli oldu. Siteyi incelediğiniz de göreceksiniz, başka stiletto çeşitleri de mevcut, farklı renklerde. Ama yazın malum canlı renklerin zamanı. Canlı renklerle zarafeti de birleştirirseniz, bir de üstüne fiyatlarda ekonomik olursa, pek keyifli bir alışveriş yaşarsınız. İnsan alışveriş deyince mutlu oluyor. Aradığın eşyayı ayakkabı, çanta vs. başka bir parçayı istediğiniz fiyata bulmak insanı mutu eden bir durum. Stiletto Bordo File bir ayakkabı sahibi olmak sizi mutlu edecektir.

Bu ayakkabı ilginizi çekmedi mi? GLADYO LOVE BORDO BAYAN AYAKKABI modelini inceleyebilirsiniz.