Siyah Cilt Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı

Stilbu Stilbu

Yeni Ürün

Siyah Cilt Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı Genişlet


%100 Türk Malı
El yapımı
11 cm topuk yüksekliği
Standart ayak ÖLÇÜLERİNDE test edilmiştir

Daha Fazla Detaylar

Dikkat: Stoktaki son ürün!

99 TL

169 TL

%100 Türk Malı
El yapımı
11 cm topuk yüksekliği

Standart ayak ÖLÇÜLERİNDE test edilmiştir

Siyah Cilt  Stiletto İnce Topuklu Ayakkabı

Stiletto model ayakkabılar bayanların özel günlerde, düğünlerde vazgeçemediği bir model ayakkabıdır. Gece kıyafetinin altına giyilen siyah ince topuklu ve rugan bu güzel ayakkabı sizi daha bir güzel gösterecektir. Sizin özel biri olduğunuzu hissettirecektir. 1. sınıf deriden yapılmış bu ayakkabı 5 cm. ince bir topuğa sahiptir. Boyunu olduğundan uzun göstermek isteyen bayanlar hiç düşünmeden bu ayakkabıya sahip olabilirler. Dilediğiniz her renk elbisenin altında değerlendirebileceğiniz bir renk ve modeldir, her bayanın ayakkabı dolabında olması gerekir. Kırmızı bir elbiseye asalet katar, saks maviyle kullanıldığı zaman mavinin çarpıcılığına çarpıcılık katar. Zaten siyahla birbirini bütünlediği için her zaman siyah bir elbiseyle kullanılır.

Stiletto kullanmak bir ayrıcalıktır, her kadın mutlaka bir stiletto edinmelidir kendine. https://stilbu.com/tr/13-stiletto-ayakkabi-modelleri siteye bir göz atarsanız sizde stilettonun ne kadar zarif bir model olduğunu göreceksiniz. Yüksek topuğuyla sizi daha zarif gösterecek olan bu güzel ayakkabıya dolabınızda sizde yer açın. Dar paça şık bir pantolon altında kullanıp farklı bir tarz elde edebilirsiniz. İş görüşmelerinde, akşam yemeklerinde, davetlerde sizin zarafetinize zarafet katacak olan bu ayakkabı her ayak numarasına uyacak bedenlerde mevcuttur. Parlak rengi ile de güzel bir görünüme sahiptir. Her renk pantolonun altında kıyafetinizi tamamlar, birlikte kullanacağınız şık bir siyah çantayla kombin edebilirsiniz.

Ayaklarınıza zarar vermeyecek 1. sınıf deriden üretilen ayakkabıyı güvenle kullanabilirsiniz, topuk yapısı sağlamdır kesinlikle kırılma, yamulma yapmaz korkusuzca giyebilirsiniz. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyebileceğiniz bir modeldir, yazlık elbisenin kombinin de de güzel bir hava katabileceği gibi kışlık bir elbiseyi de çok rahat tamamlar. Mini bir elbise ile çok hoş olur. Her türlü değerlendirebileceğiniz bu ürünü mutlaka almalısınız ve her ortamda sizin kurtarıcınız olacağından emin olabilirsiniz.

Bu ayakkabı ilginizi çekmedi mi? STİLETTO NUDE MAT RUGAN BAYAN AYAKKABI modelini inceleyebilirsiniz.