Babetto Rock Siyah Süet Çanta Set

Yeni Ürün

Babetto Rock Siyah Süet Çanta Set Genişlet
Babetto Rock Siyah Süet Çanta Set
  • Babetto Rock Siyah Süet
  • Babetto Rock Siyah Süet
  • Babetto Rock Siyah Süet
  • Babetto Rock Siyah Süet
  • Babetto Rock Siyah Süet Çanta Set

Renk/detay:siyah

kalıp:standart ayak ölçülerinde 

test edilmiştir

üretim/yeri izmir stilbu üretim

topuk yüksekligi: 1,5 cm 

platform yüksekliği:yok 

taban: jurdan taban

Daha Fazla Detaylar

119 TL

Vergi Dahil

Yaz Aylarında Hangi Renkler Tercih Edilir?

Yazın girmesiyle dolaplardan koyu renkler gider ve yerlerini daha canlı renkler alır. Bunlar, ağırlıklı olarak beyaz, sarı, turuncu, mavi, yeşil, pembe vb. renklerdir. Bu renklerden biri de fuşyadır. Fuşya pembenin tonlarından biridir.

Yaz aylarında çok tercih edilen renklerden biri olan fuşya, ayakkabı modellerinde de oldukça popüler. Kadınların özellikle yaz aylarında öncelikli tercih ettiği renkler arasında. Fuşya rengi yazın ağırlıklı olarak kullanılan beyaz rengiyle uyum sağladığından özellikle tercih edilen renkler arasında.

Kadınlar İçin Ayakkabının Önemi Nedir?

Ayakkabılar kadınların vazgeçilmez tutkularıdır. Her kıyafeti için ayrı bir ayakkabısı vardır. Hatta aynı ayakkabının bir kaç farklı rengini bile görürseniz şaşırmayın. Çünkü o ayakkabıya âşık olmuş ve her alabildiği her rengini almıştır. Kadınlar için ayakkabı çok farklı bir tutkudur, kadınların dolabında uzun çok beğenerek aldığı ama daha giymeye sıra gelmeyen ayakkabıları vardır. Çünkü kadınlar kendilerini ayakkabı almaktan alıkoyamazlar. Yani kadınlar için ayakkabının önemi paha biçilemez bir düzeydedir. Çünkü ayakkabı kadınların güzellik kremleri gibidir. Şık görünmenin bir numaralı parçasıdır ayakkabılar.

Mevsime Göre Ayakkabı Nasıl Olur?

Kış aylarında daha çok kapalı ve koyu renk ayakkabılar tercih edilirken yaz aylarında açık ve daha canlı renklerde ayakkabılar tercih edilir. Yaz ayları insanlara daha bir enerjik hissettirdiği için bu enerji kıyafetlere de yansır ve yazın giyilen kıyafetlerin renkleri kışa göre daha canlı renklerden oluşur, beyazlar, sarılar, pembeler, maviler, yeşiller...

Yaz için tercih edebileceğiniz bu harika renklerden biri de fuşyadır. Ve ayakkabılarınızın arasına bir yenisini daha eklemek istiyorsanız fuşya renginde, 8 cm topuk yüksekliği olan jurdan tabanlı, ince topuklu, bilekten yukarı çapraz ip detaylı, sandalet tarzındaki bu ayakkabıyı mutlaka almalısınız